arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Geriausių ruletės strategijų paaiškinimas ir testai

Vien tik Lietuva internetu ruletės strategijas ieškančių žmonių skaičius pasiekė 10 000, kaip rodo naujausia Google paieškos tendencijų statistika. Tai reiškia, kad žmonės efektyviai siekia rasti profesionalius būdus įveikti žaidimą ir užtikrinti, kad jie turėtų pranašumą. Taip, internete tikrai yra daug informacijos apie ruletės strategijas. Tačiau priežastis tam yra ta, kad interneto ištekliai iš esmės perira informaciją vienas iš kito ir daro klaidingas ir nepagrįstas išvadas, kurios gali nukreipti žaidėją klaidingu keliu. Bet ar yra viena konkreti strategija, kuri padėtų jums laimėti viską?

At Ruletė77 mes žinome, ką tikėtis pasirinkus ruletės strategiją ir kodėl vienas modelis gali būti efektyvesnis nei kitas. Mūsų komanda išsamiai išbandė keletą populiariausių variantų, kad suteiktų jums tą pranašumą, kurio jums reikia savo žaidimo metu, ir užtikrintų, kad tikrai būtumėte viršuje savo žaidimų seansų metu.

Mes išsamiai analizuojame populiarias ruletės strategijas, kad užtikrintume, jog jūsų supratimas apie skirtingas strategijas būtų patikimas ir efektyvus, vedant jūsų į kitą laimingą kombinaciją.

Geriausių ruletės strategijų paaiškinimas ir testai

Žaisk protingai su mūsų strategijomis. Padarykite žinias laimėjimais!

Optibet
5/5
Priima LT žaidėjus
Premija 100% iki 100€
Lažybų reikalavimas x40
Ruletės žaidimai 4
Live dyleris true
Mokėjimas
 • visa
 • mastercard
 • neteller
 • skrill
 • swedbank
 • seb

Ruletės sistemų testavimas

Geriausias būdas sužinoti, ar ruletės sistema iš tikrųjų veikia, yra ją kruopščiai išbandyti. Mes su malonumu testavome dešimtis tinkamų strategijų, kurios yra laikomos matematiškai pagrįstais ir efektyviais žaidimo būdais. Nors galite išmokti tik vieną strategiją ir ja laikytis, turint prieigą prie daugiau modelių, galėsite juos kaitalioti ir supainioti kazino.

Tačiau prieš tai reikia įsitikinti, kad iš tikrųjų žaidžiate su strategija, kuria ilgalaikiais laimėjimais galite pasitikėti. Tai, ką mes padarome, yra užtikrinti, kad visos strategijos duotų statistiškai reikšmingus rezultatus, padėtų jums būti geriausiems savo žaidime ir pasiekti geriausius sinergijos ir efektyvumo rezultatus.

Būtent dėl to mes išbandėme kiekvieną strategiją. Norėdami išbandyti kai kurias strategijas, naudojome demonstracinį žaidimą. Kitoms - atsitiktinių skaičių generatorių su simuliacija programuotų veiksmų, kurie tiksliai kartoją ruletės matematinį modelį. Kadangi vienas žaidimas nepakanka tiksliems rezultatams, atlikome tūkstančius ruletės rato sukimo, kad suteiktume patikimą informaciją apie kiekvieną strategiją ar sistemą.

Verta paaiškinti skirtumą tarp ruletės žaidimo sistemos ir strategijos. Žaidimo sistema yra konkrečių žaidimo elgesio modelių rinkinys, kuris veikia tam tikromis sąlygomis. Tuo pat metu strategija yra sudėtingesnis ir ilgalaikis sprendimas, kuris leidžia atlikti korekcijas ilgalaikėje žaidimo scenarijų perspektyvoje. Strategija gali apimti sistemas. Pažvelkime į kai kurias dabar prieinamas strategijas ir sistemas.

 • Martingale Strategija
  Roulette77 Strategy 1

  Martingalas

  Martingalas yra paprasčiausia strategija, kurią kada nors patyrėte. Šioje strategijoje esmė yra ta, kad praradus, statote sumą dvigubai didesnę, kad galėtumėte ją atgauti. Atgavus prarastą sumą, grįžtate prie pagrindinio statymo vieneto ir tęsite statymus su pagrindiniu vienetu, kol pralaimėsite - tada dvigubai padidinsite statymą.

  Apie Martingale sistemą
 • Paroli Strategija
  Roulette77 Strategy 2

  Atvirkštinis Martingalas

  Atvirkštinis Martingalas yra klasikinio Martingalo priešingybė. Čia po kiekvieno laimėjimo padvigubinsite statymą. Statymą padvigubinsite tol, kol pralaimėsite. Pralaimėjus grįšite prie pagrindinio statymo vieneto ir tęsite statymus su pagrindiniu vienetu, kol laimėsite - tada padvigubinsite statymą. Taip paprasta.

  Apie Reverse Martingale sistemą
 • Grand Martingale Strategija
  Roulette77 Strategy 3

  Grand Martingalas

  Šiuo metodu statysite tą pačią sumą iki pralaimėjimo. Pralaimėjus, padvigubinsite savo lažybą ir prie jos pridėsite vieną vienetą. Taip siekiate atgauti prarastą lažybą, bet taip pat ir užsidirbti šiek tiek pelno. Tai dar viena Martingalo sistemos versija.

  Apie Grand Martingale sistemą
 • d'Alembert Strategija
  Roulette77 Strategy 4

  D'alembert

  D’alembert yra dar viena plūduriuojanti ruletės taktika, kurią naudoja profesionalūs žaidėjai. Čia, praradus, pridedate vieną vienetą, o po laimėjimo sumažinate statymo dydį vienetu. Taip darote tol, kol norite žaisti.

  Apie D'alembert sistemą
 • Labouchere Strategija
  Roulette77 Strategy 5

  Labušeris

  Labušeris pataria imtis sumos, kurią norite prarasti, ir ją suskaidyti į kelias mažas lažybas. Jei lažybą laimite, išbraukite ją iš sekos. Jei lažybą pralaimite, pridedate ją dešinėje sekos pusėje ir tęsite žaidimą.

  Apie Labouchere sistemą
 • Fibonacci Strategija
  Roulette77 Strategy 6

  Fibonači

  Fibonači sistema yra susijusi su universalios seka skaičių. Jums reikia tiesiog judėti šios sistemos skaičiais ir atitinkamai pritaikyti statymus priklausomai nuo to, ar laimite ar pralaimite. Kitas skaičius sekoje yra ankstesnių dviejų skaičių sumos.

  Apie Fibonacci sistemą
 • Romanowsky Strategija
  Roulette77 Strategy 7

  Romanovskis

  Romanovskio sistema sulaužys standartinius lošimo modelius ir privers Jus statyti dviem dozens ir dviem kampiniais statymais. Tai suteikia apie 86,5% sėkmės ir 13,5% pralaimėjimo šansus. Laikoma santykinai patikima sistema, kuri gali padėti Jums prisitaikyti prie situacijos ir pasirinkti geriausesnes strategijas.

  Apie Romanowsky sistemą
 • 666 sistemą Strategija
  Roulette77 Strategy 8

  666 sistema

  666 sistema laikoma agresyvia strategija, tačiau tai yra gana saugi ir suteikia gerą statistinę laimėjimo tikimybę. Šioje strategijoje statysite ant visų numerių, išskyrus keturis. 35:1 išmokėjimas už tiesioginį statymą yra pakankamas, kad padėtų Jums atsigauti nuostolius, o tai tikrai veikia.

  Apie 666 sistemą
 • 36 strategija Strategija
  Roulette77 Strategy 9

  36 strategija

  Ši strategija sukasi aplink idėją, kad skaičius 36 turi gerą laimėjimo šansą. Todėl galite dėti bet kokio tipo statymą, susijusį su didžiausia / mažiausia, lyginiais / nelyginiais ar raudonais / juodais, kad užtikrintumėte, kad, be 36, apimtumėte ir kitus statymus.

  Apie 36 strategiją
 • Oscar Grind Strategija
  Roulette77 Strategy 10

  Oskaro Grindo sistema

  Šioje strategijoje pradedate dėti vieną vienetą. Laimint vienetą, Jūs pridedate dar vieną vienetą. Jei pralaimite, grįžtate prie vieno bazinio vieneto, bet pridedate dar vieną vienetą, kad dabar žaistumėte su dviem vienetais kaip savo pagrindiniu statymu.

  Apie Oscar Grind sistemą
 • Fisher Strategija
  Roulette77 Strategy 1

  Fisher strategija

  Fisher strategija paprašo tiesiog padaryti keturis statymus ir pamatyti, kiek laimėjimų ir pralaimėjimų gavote. Jei pralaimite visus keturis, naudojate pirmųjų trijų statymų sumą, kad padarytumėte dar vieną statymą – statote tik ant lyginio/nelyginio skaičiaus.

  Apie Fisher strategiją
 • Contra Bet Strategija
  Roulette77 Strategy 2

  Kontra statymas

  Kontra statymas taip pat žinomas kaip Kontra D'Alenbergo, o strategija paprašo statyti ant lygiosios progos statymų, tai yra, statymų, kurie moka 1:1. Kiekvieną kartą, kai laimite, į kitą sukimo sumą pridedate vieną vienetą. Kiekvieną kartą, kai pralaimite, atimkite vieną vienetą, bet niekada nežemiau vieno vieneto kaip pagrindinio statymo.

  Apie Contra Bet sistemą
 • 4567 strategiją Strategija
  Roulette77 Strategy 3

  4567 strategija

  4567 yra girta kaip viena iš efektyviausių ten laukan. Žaidėjai turi 63% laimėjimo šansų, o ko reikia daryti, tai padaryti statymus ir po pralaimėjimo juos dubliuoti naudojant 4567 sekas.

  Apie 4567 strategiją
 • $150 sistema Strategija
  Roulette77 Strategy 4

  150 euros sistema

  Ši sistema skirta žmonėms su laisvesniais piniginiais. Statote 50 euros ant dozens arba stulpelių. Tada statote ant antrosios dvylikos arba stulpelių. Tada statote 5 euros ant likusių 12 skaičių. Tai viskas.

  Apie $150 sistema
 • 24 + 8 sistema Strategija
  Roulette77 Strategy 5

  24 + 8 sistema

  Šioje strategijoje sakoma, kad turite 90% laimėjimo šansų. Dedate statymus ant pirmųjų ir trečiųjų dozens statymų. Tada dedate 10 vieno vieneto statymų ant bet kurių 10 likusių skaičių iš antrosios dozens stulpelio. Tai viskas. Vartosite ratą ir tikėsitės gerų rezultatų.

  Apie 24 + 8 sistema
 • 64% strategija Strategija
  Roulette77 Strategy 6

  64% strategija

  Ši sistema paprasčiausiai reiškia, kad turite 64% šansų laimėti, ir tai paprastai laikoma gera strategija. Čia statote ant Europos ruletės (su vienu nuliu) ir pasirenkate vieną iš trijų dešimtukų statymų variantų. Tai suteikia jums 64% sėkmės tikimybę.

  Apie 64% strategija
 • Olandiška sistema Strategija
  Roulette77 Strategy 7

  Hollandish sistema

  Tai neigiamosios progresyviosios strategijos variantas, tai reiškia, kad, kaip ir Martingale strategijoje, jei patirsite pralaimėjimą, jūsų statymai augs. Jei laimėsite, tada statymai tiesiog grįš į pradinį vieneto dydį, kurį pasirinkote žaidimo pradžioje.

  Apie Olandišką sistemą
 • Tier et Tout Strategija
  Roulette77 Strategy 8

  Tier et Tout sistema

  Tier et Tout yra įdomi fondų valdymo sistema, o ne tikroji žaidimo strategija - ją galite taikyti kitai strategijai. Pagrindinis principas yra paimti statymo sumą ir pirmiausia pastatyti 1/3 jos. Tada, jei pralaimite, statote 2/3 jo. Jei laimite, padidinate statymo sumą.

  Apie Tier et Tout sistemą
 • Masse Egale Strategija
  Roulette77 Strategy 9

  Masse Egale sistema

  Ši strategija turbūt yra viena paprasčiausių, kokią kada nors pastatysite. Pagrindinė idėja čia yra niekada nedaryti jokių pakeitimų savo statymuose - tai reiškia, kad jūsų bazinės statymų vienetų vertė nesibaigia ir kartojasi besibaigdama žaidimą ar perėjus prie kito stalo.

  Apie Masse Egale sistemą
 • Shotwell Strategija
  Roulette77 Strategy 10

  Shotwell strategija

  Tai labai nauja strategija, kuri egzistuoja nuo 1970-ųjų. Joje žaidėjai turi dvi statymų rūšis savo pasirinkimui - šešių eilučių ir keturių tiesių numerių. Taigi, visoje padengiate 10 numerių. Tai yra rizikingesnė strategija, bet matematiškai pagrįsta.

  Apie Shotwell strategiją
Strategijos tipai

Atsargumo žaidėjams

Nors strategija gali greitai suteikti jums jėgų, svarbu atsiminti, kad jokia schema ar taktika neleis jums turėti 100% laimėjimo šansų. Kazino pranašumas egzistuoja tam tikru priežastimi, ir ilgalaikiu laikotarpiu visada laimi kazino - ar bent jau taip sako. Tačiau devynių pralaimėjimų ruletės ratuose iš eilės surinkimas yra iš tiesų labai sunkus ir mažai tikėtinas scenarijus. Vis dėlto, šios strategijos vis dar yra puikių patarimų apie tai, kaip turėtumėte priartinti prie ruletės hobio ir kokių rezultatų tikėtis. Atminkite, kad naudojant strategiją, statistiškai jūs labiau linkę trumpalaikiame ar vidutiniame laikotarpyje laimėti. Tačiau tam reikia suprasti, kokią tikslą sau išsikėlėte, suprasti savo pradinę banko duomenų padėtį, pavyzdžiui. Ir priklausomai nuo to, pasirinkite subalansuotiausią metodą, kuris tam tikru tikimybės lygiu galėtų jūsų priartinti prie tikslo.

Dr. Edward O. Thorp

Dr. Edward O. Thorp, Amerikiečių matematikos profesorius Edwardas O. Thorpas, išradėjas, lošėjas, knygų "The Mathematics of Gambling", "Beat the Dealer" ir kt., sukonstravęs ruletės prognozavimo mašiną, kartą paminėjo, kad:

Jūs negalite įveikti nė vieno iš pagrindinių lošimo žaidimų, nes jei galėtumėte juos įveikti, jie būtų pakeitę taisykles arba būtų pasitraukę iš verslo

Knygos apie ruletės strategijas Pasidalykite savo strategija ir pateikite mūsų apžvalgai

Papasakokite mums apie savo unikalų metodą, apie kurį dar nepranešėme. Mes išbandysime jūsų strategiją ir parengsime jos apžvalgą

Strategijos pagal statymų tipus

Suprantame, kad žaidėjai gali turėti konkrečių pageidavimų, ir todėl norime visada padėti ir jums. Todėl sudarėme metodų sąrašą, kuris veiks atsižvelgiant į konkretų statymą. Taigi, galite greitai nukeliauti į tuos variantus, kurie geriausiai tinka jūsų žaidimo stiliui.

Ką svarbu atsižvelgti pasirenkant strategiją

Žinoma, ruletės strategijos pasirinkimas dažnai yra labai asmeniškas dalykas. Tačiau taip pat gali būti praktinių ir objektyvių faktorių, kuriuos reikėtų atsižvelgti prieš pasirenkant strategiją. Todėl norėjome pristatyti jums kelis dalykus, kuriuos reikia atsižvelgti, pasirenkant pageidaujamą azartinių lošimų strategiją.

 • Laukiamasis pelnas ir volatilumas

  Svarbu turėti aiškią idėją, kad kazino laukiamasis pelnas yra visada neigiamas, tai reiškia, kad ilgainiui, kuo ilgiau žaidžiate, tuo labiau linkę pralaimėti. Todėl renkantis strategiją reikia atsižvelgti į šiuos faktorius. Kai kurios strategijos yra paprastesnės nei kitos, ir turite atsižvelgti į savo lažybų pralaimėjimo galimybes. Kai kurios strategijos suteikia jums 63% ar net didesnę laimėjimo šansą, ar taip teigia, tačiau Martingale strategija dažnai yra pirmoji pasirinkimo galimybė daugeliui naujų žaidėjų.

 • Stalo ir statymo limitai

  Prisiminkite, kad Martingale strategija remiasi tuo, kad statydami po pralaimėjimo padvigubinate statymą? Na, norėdami išnaudoti šią strategiją iki maksimumo ir optimalios jos versijos, turite žaisti ant aukštesnių statymo limitų stalų. Tai yra dėl to, kad galite rizikuoti patirti problemų, jei pasieksite statymo limitą per anksti. Todėl, naudojant progresyvią strategiją, visada reikia pasirinkti stalo su statymo limitais, kurie leis išnaudoti visą žaidimo patirtį.

 • Kiek pinigų turite

  Norint pasirinkti statymų techniką, taip pat reikia atsižvelgti į tai, kiek pinigų turite. Ar jūsų biudžetas yra šiek tiek didesnis ir todėl galite išgyventi mažiau rizikos, ar jums reikia pažangios strategijos, kuri siūlo pelningesnius rezultatus, jei tik padarysite teisingus lažybas? Biudžetas yra geras dalykas, kurio reikia atsižvelgti, ypač renkantis progresyvias strategijas. Reikia įsitikinti, kad turite pakankamai pradinio kapitalo, kad strategija veiktų, paprastai tariant.

 • Kiek laiko turite

  Laikas gali būti labai svarbus, siekiant sėkmingai pasirinkti strategiją ruletės žaidime. Kai kurios strategijos reikalauja pasitikėti lygiai besikeičiančiais lažybomis ir tikėtis laimėti iš jų. Tačiau tai natūraliai užtruks daugiau laiko. Pasirinkdami strategiją, turite atsižvelgti į tai, kiek laiko norite žaisti ar turite laiko. Be to, verta atsižvelgti į tai, kad jei norite žaisti gyvą ruletę su strategijomis, turite suprasti, kad laikas lažintis čia nedaug, paprastai iki 20 sekundžių, todėl neturite laiko sudėtingiems statymų deriniams daryti.

 • Kokio tipo žaidimą žaidžiate

  Kai kurios technikos geriau veikia su tam tikrais žaidimo versijų tipais. Taigi, kitaip tariant, didžiausias sėkmės šansas yra pasirinkti sprendimą, pvz., Europos ruletę. Amerikos ruletėje yra dvi nulės, ir daugelis žaidėjų sutinka, kad tai gali sukelti tikrų problemų, siekiant pasiekti pergalę ar pasirinktos strategijos veikimo. Todėl visada turite būti pasiruošę ir suprasti, ko tikėtis, pasirenkant vieną versiją prieš kitą.

! Svarbūs faktai ir patarimai

Ilguoju laikotarpiu šansai yra prieš jus

Dėl kazino namų pranašumo, nėra būdo atsikratyti ilguoju laikotarpiu, kurio kazino turi prieš jus, ir tai yra gyvenimo realybė. Nepaisant to, kad jis būna nedidelis, šis namų pranašumas veiks prieš jus, todėl svarbu būti konservatyviam ir nesiimti rizikos. Galų gale, kaip minėta aukščiau, kazino tikėtinas pelnas visada yra neigiamas, o tai reiškia, kad kuo ilgiau žaidžiate, tuo didesnės pralaimėjimo galimybės.

Nemokėkite už "ypatingas" strategijas

Niekada nemokėkite už strategijas, kurios pažada Jums ruletės pasaulį. Visos informacijos apie ruletę, kurią turėtumėte žinoti, jau yra prieinamos, ir tai tikrai leis Jums laimėti arba pralaimėti standartines sumas. Nepasitikėkite žmonėmis, kurie sako, kad yra paslaptis sėkmės formulė – to nėra.

Google #1 Puslapis ruletės strategijos ne visada veikia

Nors galite būti linkę spustelėti Google pirmuosius rezultatus, mes rekomenduojame laikytis geriausių ištirtų ir pagrįstų šaltinių. Jei manote, kad Google #1 puslapyje kažko trūksta, tai taip yra, ir turėtumėte ieškoti geriau paaiškinto šaltinio!

Strategijos testavimas reikalauja bent 1000 sukčių, kad būtų pagrįstas

Tai gana tiesa. Vienintelis būdas patikrinti, ar strategija veikia, yra suleisti daugiau sukčių, galinčių būti 1000 ar daugiau. Tai priklauso nuo pačios strategijos. Kodėl? Nes mažesnėse imtyse yra paklaida, todėl visi kazino žaidimai, naudojantys atsitiktinių skaičių generatorių, yra testuojami daugiau nei 100 000 kartų, kad būtų patvirtinta grąža žaidėjui yra X procentai. Todėl tai taikoma ir testuojant strategijas.

Strategija susiję karšti temai

Jūs tikrai norėsite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia ruletės strategijos, ir tai labai suprantama. Todėl mes sudarėme papildomų išteklių ir medžiagų sąrašą apie ruletę. Verta prisiminti, kad Roulette77 teikia išsamų strategijų išteklių vadovą, kuris visada skirtas gerinti jūsų žaidimą ir padėti jums rasti naujos informacijos apie ruletę. Mes atnaujiname savo duomenų bazę su naujausiais žaidimo atradimais, kurie gali suteikti jums tikrą pranašumą, siekiant sėkmės su kitu ruletės seansu, ar žaidžiate tiesiogiai ar internetu.

Knygos apie ruletės strategijas

 • Beating The Wheel: The System That Has Won over Six Million Dollars from Las Vegas to Monte Carlo Russell T. Barnhart
  Beating The Wheel: The System That Has Won over Six Million Dollars from Las Vegas to Monte Carlo Russell T. Barnhart
  RASKITE GOOGLE
 • The mathematics of gambling Edward O.Thorp
  The mathematics of gambling Edward O.Thorp
  RASKITE AMAZON
 • Gamble to Win: Roulette R. D. Ellison
  Gamble to Win: Roulette R. D. Ellison
  RASKITE GOOGLE
 • Money management for gamblers John Patrick
  Money management for gamblers John Patrick
  RASKITE AMAZON

Išvada

Žaisti ruletę gali būti smagu ir atnešti pelno. Jei turite €100 savo biudžete skirtą šiam žaidimui, nesijaudinkite, nes tai pakankamai. Viskas, ko jums reikia, kad gautumėte maksimalų malonumą iš savo biudžeto, yra žinoti, kad yra teisinga strategija būtent jums. Nors nėra magiškų formulės ir ilgalaikėje perspektyvoje galimybės tikriausiai bus prieš jus, strategijos leidžia žaisti ruletę daug smagiau ir lengviau.

Atminkite, kad turite valdyti savo tempą ir visada svarstykite galimybę išsiimti savo lėšas, jei jaučiate, kad sukauptas sveikas kapitalas. Galų gale, kazino nėra labdaringoji organizacija, todėl nėra 100% būdo visada laimėti. Strategijos padės jums pasiekti sėkmę, tačiau vis tiek reikės parodyti šiek tiek savireguliacijos. Roulette77 atneša jums geriausias galimas strategijas, kurios buvo patikrintos ir įrodytos veiksmingos šio amžino klasikinio žaidimo atmainoms. Mes išbandėme ir padarėme išvadas kiekvienai strategijai, ir nesijaudiname, jei su jomis nesutinkate. Bet kuriuo atveju, linkime jums sėkmės ir mąstykite ramiai žaisdami ruletę.

FAQs

Kaip laimėti ruletę kiekvieną kartą?

Nėra stebuklingo formulės padažo, kurią galėtumėte naudoti, kad tikrai laimėtumėte ruletę - koeficientai yra prieš jus, BET (ir tai yra didelis BET), galite žaisti ir laimėti vidutiniu ir trumpalaikiu laikotarpiu. Ne kiekvieną kartą laimėsite, bet pakankamai dažnai, kad sukauptumėte nedidelį, bet gerbiamą pelną, o kartais netgi daugiau. Svarbu naudoti protingas strategijas ir būti kantriais, nes tai paprastai reikalinga tam, kad laimėtumėte ruletę ilguoju laikotarpiu - kantrybė. Laikykitės mūsų strategijų sąrašo, ir pamatysite, kad sėkmė visai nesudėtinga.

Ar Martingale sistema veikia?

Martingale strategija teoriškai puikiai veikia. Tačiau kiekvienas ruletės žaidimas turi maksimalų statymo limitą. Tai reiškia, kad jei nelaimingai susidursite su devyniomis pralaimėjimų iš eilės, nebegalėsite dar kartą padvigubinti savo statymų ir atsikratyti savo nuostolių. Tai yra pagrindinis šios strategijos problema - kas bus, jei prarasite per daug kartų, o statistika sako, kad tai yra įmanoma? Taip pat nepamirškite apie išsekusią banko sąskaitą, t. y. gali būti momentas žaidime, kai neturite pakankamai lėšų padėti kito statymo, kad kompensuotumėte nuostolius. Tačiau tai vis tiek puiki strategija, kad pamatytumėte, ar galite patobulinti savo žaidimą, remdamiesi ja.

Kas yra kazino pranašumas ir kaip jį apskaičiuoti?

Kazino pranašumas yra nustatomas pagal 0 esančių skaičių žaidime. Europinio ruletės rato atveju sėkmės tikimybė yra 1:37. Tada galite naudoti formulę 1x1/37 = 0,0270270 x 100, kad gautumėte 2,70270, kuris nustatys kazino pranašumą 2,70%. Kazino pranašumas efektyviai yra kazino matematinis pranašumas kiekvienai jūsų pastatytai statybai. Matote, be nulio, kazino pranašumas nebūtų jokių, nes galite tiesiog lažintis tiesioginiais ar nelyginiais ir gauti 50% šansą. Tačiau nulis keičia šią dinamiką.

Ar yra kažkokios nelegalios strategijos?

Ne, visos strategijos, kuriomis remiamasi atsitiktinumu ir matematinėmis tikimybėmis, yra visiškai teisėtos. Kazino vis dar gali paprašyti jus išeiti, jei naudojate strategiją ir laikotės jos, tačiau nėra nieko neteisėto faktui, kad suprantate matematines tikimybes ir norite suteikti sau geriausią sėkmės šansą. Vienintelis atvejis, kai strategija būtų laikoma neteisėta, yra jei iš tikrųjų suklaidinat žaidimą judindami žetonus ar bandote apgauti dilerius.

Kokios yra mažesnio rizikingumo strategijos?

Apibendrinant, Reversas Martingale ir D'Alembert tendencijos būti mažesnio rizikingumo strategijomis. Jie lengvi suprasti ir įsisavinti, o tai yra kas žaidėjams tikrai patinka. Jie nori paprasto ir tiesioginio kelio į pergalę, ir visos šios strategijos yra tam tikrai tinkamos.